ULTHERAPY

Keď sme pred rokom spustili aktívne promo na prístroj, ktorý je vo svete absolútnou špičkou a používajú ho tí najrenomovanejší lekári, ani vo sne nás nenapadlo, že to spôsobí taký rozruch. Rozruch a záujem u ľudí, ale aj u lekárov.

ULTHERAPY je certifikovaný, FDA schválený prístroj, ktorý pracuje na báze kontrolovného prehrievania tkaniva a podpory tvorby kolagénu. Pred ošetrením dostanete protokol a podrobný dotazník, ktorý vyplníte vy aj váš lekár. Samotný prístroj má špeciálny program, ktorý vám vytvorí na mieru plán ošetrenia. Celý proces je pod vizuálnou kontrolou lekára na obrazovke, ktorý robí ošeterenie cielených štruktúr tkaniva. Vďaka vizualizácii je zabezpečená vysoká účinnosňť, ale hlavne bezpečnosť zákroku. Po ošetrení nie je nutná žiadna rekonvalescenia.

Znie to dokonale, však? Ono to aj dokonalé je. Pretože správny prístroj v správnych rukách dokáže naozaj omladiť váš vzhľad o niekoľko rokov. Bez sklapela, bolesti a komplikácií.

Jednou z výhod tohto ošetrenia je aj fakt, že ošetrenia sa dajú robiť čiastkovo. Ak chcete podvihnúť viečka, alebo spodnú kontúru sánky, okolie úst a líčka či krk a dekolt . Avšak je pravda, že dámy to najradšej absolvujú ako “kompletný balíček” a nechávajú si urobiť celú tvár.

O čo sa však s vami chceme podeliť je fakt, že na Slovensku sú len štyri centrá, ktoré skutočnú ULTHERU vlastnia, sú preškolení medzinárodným tímom a patria tak medzi elitu sveta, ktorá takéto ošetrenie robí.

  • MUDr. Iveta Hasová, Mediskin
  • MUDr. Regina Paulínyová, Benederma
  • MUDr. Slavomira Feix Medical Lounge
  • ULK – Ústav lekárskej kozmetiky

Ošetrenie ULTHERAPY je veľmi efektívne a patrí k finančne náročnejším, preto chceme aby ste vedeli, že najvyššiu kvalitu, servis a skutočne efektívne a bezpečné ošetrenie Ultherou dostanete len v týchto štyroch zariadeniach.
Bohužiaľ sa nájdu sa i takí, ktorí využívajú meno značky ULTHERAPY a ponúkajú ošetrenia pod týmto názvom. Vždy si preto overte ci ošetrenie je naozaj tým, čo vám v daných zariadeniach sľubujú.

IMG_2377

Zdroj: MEDICONTUR


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s