Keď vrásky nedávajú na výber…

Máte 35 a na starosti svoje milované deti, domácnosť, robotu na polovičný úväzok a ste rada, že sa niekedy vyspíte sedem hodín po celodennom maratóne, vaša pleť vám to spočíta aj s úrokmi. Prvé sa začne vráskavieť čelo, potom nastúpia vejáriky okolo očí a vám začnú pribúdať roky nie len v kalendári, ale aj fyzicky.

Mám rada všetko s mierou, preto som už dávno využívala služby ako Oxygeneo či Rádiofrekvenciu u odborníkov na estetickú dermatológiu. No ani raz som sa neodvážila ísť do niečo invazívnejšieho. Raz mi priateľka povedala,

“Prosím ťa, a s touto harmonikou na čele chceš kedy niečo začať robiť? Dnes už baby chodia na botox od 25-teho roka.”

A tak som nad tým začala premýšľať. Začala som googliť a čítať si rôzne referencie. Našla som, že najčistejší botulotoxín typu A je práve od značky MERZ a volá sa BOCOUTURE. Opýtala som sa naň aj môjho lekára MUDr. M. Moataz Alfaresa.
Potvrdil mi moje zistenie a rovno som sa objednala na zákrok.

Trochu som sa bála, predsa len, vidíte všetky tie zohavené ženy, ktoré to prehnali a možno úplne neúmyselne. Na toto mi tiež doktor povedal, že v týchto prípadoch je to vždy o tom, že daný klient veci preháňa a nedá si poradiť.

Posadila som sa do kresla, povedal: ”Zamračte sa. Teraz zdvihnite obočie.”

Bielou ceruzkou niečo kreslil a potom zobral injekčnú striekačku s maličkou ihlou. Urobil asi osem vpichov, hotovo. “Už?” povedala som. “Áno už”. Úžasné! Nebolelo to, trvalo to asi desať minút a teraz už len čakať na výsledok. Ten sa dostaví cca od piateho dňa po ošetrení. Povrch sa vyrovná, svaly trošku znehybnejú. Tak aj bolo. Po dvoch týždňoch som mala krásne čelo a keď som sa pozrela do zrkadla vyzerala som naozaj sviežejšie. Samozrejme s úsmevom spokojnosti na mojich perách.

Michaela V, Bratislava


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s