PO PRVÝKRÁT.

Niečo málo o mne. O botulotoxíne som rozmýšlala posledné dva roky. Ale som ten typ človeka, ktorý nerád skúša nové veci, nedôveruje im a bojí sa ich.

MUDr. Janette Rapčanová je úžasná lekárka, ktorá aj keď som svoj termín najskôr dvakrát zrušila, dala mi šancu a s úsmevom ma privítala na tretí – úspešný krát.

Moja mimika je dosť silná, pri rozprávaní dvíham obočie, mračím sa a tak, hoci mám 32 rokov moje vrásky su naozaj výrazné a zbytočne mi pridávajú na veku.

Medzi prvé otázky na doktorku padla automaticky tá o mojej mimike. Vidíte ich totiž v televízii, v časopisoch, hviezdy, ktoré sa nedokážu ani len usmiať. Na to mi vysvetlila, že nič také sa nechystá a že botulotoxín sa dnes aplikuje spôsobom, aby “pozitívna” mimika zostala a redukovala sa len tá “ negatívna” a tým odišli tie správne vrásky.

Preparát Bocouture je najčistejšia forma botulotoxínu na trhu. Nezasahuje do imunitného systému a výsledky sú po ňom velmi prirodzené.

V deň D som prišla plná očakávaní. S doktorkou sme prebrali posledné detaily o zákroku a vysvetlila mi, že po aplikácii by som nemala 48 hodín piť alkohol ani cvičiť. Sadla som do kresla, na čele ale aj v okolí očí mi urobila bodky bielou ceruzkou a začal sa zákrok. Trval asi 6 minút a bolo hotovo. Bezbolestne, rýchlo a už som utekala po zrkadlo do ruky, aby som videla efekt.

Pani doktorka sa len milo usmiala a povedala, že efekt začne nastupovať cca po 4-6 dňoch. Po dvoch týždňoch od zákroku si ma doktorka zavolala opäť. Skontrolovala účinok a výsledok a urobila jemnú korekciu, kedže na prvýkrát mi urobila naozaj minimálny zákrok, aby si otestovala ako budem reagovať. Je to naozaj najlepšia cesta k prirodzenému efektu.

Tvár som si pred tým zvykla upravovať filtrami či aplikáciami a vždy som si hovorila, že takto chcem vyzerať aj reálne. A teraz viem, že sa to naozaj dá, som maximálne spokojná. Výsledok je prirodzený, ja mám menej vrások a oveľa sviežejší pohľad.

 

Petronela K.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s