Jasne definované kontúry a symetrický profil.

Je doba, kedy sociálne siete hýbu svetom do takej miery, že ovplyvňujú náš každodenný život. Vedia nás inšpirovať, sršia informáciami a nájdete tam kopec noviniek.

Tak to bolo aj v mojom prípade. Ešte nikdy som nič v rámci estetiky neskúsila. Mám 31 rokov a jediné, čo ma vždy trápilo bola moja brada. Malá, nevýrazná a celkovo zvláštna. Keď som videla Kylie Jenner, ako z primernej američanky vznikla krásna mladá žena so symetrickou tvárou, plnými perami a jasnými kontúrami, spozornela som.

Všade sa písalo o nechirurgických zákrokoch založených len na estetickej dermatológii a výplňových materiáloch. Na profiloch našich slovenských lekárov začali pribúdať fotky pred/po, ale už nie s perami, ale s lícami, nosmi a bradami.

Niečo úplne iné ako doteraz a vyzeralo to úžasne. “To chcem aj ja!” povedala som si.

V poslednom čísle magazínu EVA bola vyfotená modelka akéhosi doktorka Moataza Al-Faresa z kniniky Biothecare estétika v Bratislave. Zavolala som a objednala som sa.

Doktor Moataz Al-Fares je veľmi milý, obrovský profesionál. Vysvetlil mi, že do mojej brady bude aplikovať minimálne 1,5 ml až 2 ml a že použije Belotero Volume, ktorý je hutný, krásne tvarovateľný a pre požadovaný efekt bude najlepší.

Zákrok sa robil bez akéhokoľvek úmrtvenia okolia, a vobec nebolel. Cítila som len jemný tlak, ktorý pretrvával ešte dva dni po zákroku.

Hneď ako skončil mi podal zrkadlo. Bolo to fantastické. Naozaj dokonalé. Mala som bradu, bezbolestne a za “5 minút”. Neverila som vlastným očiam. Efekt by mal pretrvávať 9 – 14 mesiacov, a potom sa mám prísť ukázať, že to ešte skorigujeme. Článok v EVE naozaj nesklamal a som rada, že som sa tak rýchlo rozhodla vyskúšať to.

 

Zdroj: Biothecare éstetika, Paulína N.

F9739FE1-69DA-4FB1-91D5-B33CB540D254


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s