RADIESSE: NAJVIAC UNIVERZÁLNY VÝPLŇOVÝ MATERIÁL PRE LIFTING A REJUVENIZÁCIU

img_3366

Výplňových materiálov máme na trhu množstvo, avšak ani jeden nie je tak všetranný ako RADIESSE, kolagén stimulujúci výplňový materiál, ktorý ihneď nahrádza stratený objem, zlepšuje elasticitu a pružnosť pleti.

To, ako pracuje po aplikácii záleží na tom, ako je pripravený = “nariedený” a aplikovaný. Radiesse, podobne ako kyselina hyalúronová , je plne vstrebateľný a veľmi bezpečný. Znie to až príliš dobre na to, aby to bola pravda?

ČO JE RADISSE?

V prvom rade, RADIESSE je výplňový materiál určený na výplň, modeláciu a korekciu vrások, ako nasolabiálne vrásky, líčka, sánka, krk a dekolt či dokonca ruky. Na rozdiel od výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurńovej pracuje RADIESSE tak, aby podporoval tvorbu vášho vlastného kolagénu. Je vytvorený z Calcia Hydroxyapatitu  (CaHa) vo forme gélu. Ten sa po aplikácii vstrebáva no Calcium Hydroxyapatitum začína pracovať a spúšťa produkciu vlastného kolagénu.

AKO PREBIEHA OŠETRENIE?

Ošetrenie RADIESSE trvá cca jednu hodinu (záleží na lokalite). V tomto čase lekár na začiatku nariedi pripravený materiál a kanylou aplikuje na ošetrované miesta. Je to úplne bezbolestné a jediné, čo pacient pociťuje je mierny tlak. Ihneď po ošetrení je viditeľný rozdiel, nakoľko sa ihneď dopĺňa stratený objem. Avšak komplexné výsledky vidíte po troch, štyroch týždňoch. Efekt trvá aj 18 mesiacov, preto je vyhľadávaným produktom v estetickej medicíne.

NAJNOVŠIE SPRÁVY

Tento produkt je bezpečný, podporený mnohými štúdiami, certifikovaný FDA od roku 2006 a práve dosiahol hranicu 8 miliónov procedúr po celom svete.

GRATULUJEME!

 

 

Zdroj: medicontur, merz aesthetics

 

 


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s