Mala som sa odhodlať už dávno….

Keď máte tridsať a vidíte prvé jemné vrásky, každý vás ukľudňuje, že to je len z mimiky a že stále vyzeráte famózne. No keď príde na krk štyridsať, chcete s tým začať niečo robiť, lebo máte pocit, že fáza “famóznosti” je dávno za vami.

Ja sama som nebola výnimkou. Bála som sa, váhala, prezerala si fotky na internete, Instagrame, čítala si recenzie. Vedela som, že chcem len jemnú korekciu a žiadne veľké zákroky. Predsa len, ihly ma privádzajú do “šialenstva”. 🙂

Ako prvé som najviac vnímala vrásky v okolí očí a taktiež vrásky v okolí úst. Až neskôr som sa dozvedela, že tie sa volajú nosolabiálne. Na Instagrame som objavila doktorku Slavomiru Feix, vraj je školiteľkou výplňových materiálov BELOTERO. Objednať sa k nej bola fuška a počkala som si dobré dva mesiace, no keď som sa k nej dostala, bola som celá v očakávaní. V hlave sa mi odohrávali scenáre:

” Budem hneď mladšia? Bude to každý vidieť? Snáď to nebude bolieť?…

Na moje prekvapenie to však prebiehalo strašne príjemne. Doktorka si ma posadila, prezrela proporcie tváre, opýtala sa na moje očakávania, vysvetlila mi čo bude počas zákroku robiť a čo si myslí, že je potrebné na mojej tvári vylepšiť, natiahla rukavice a zákrok začal.

Zvolila výplne Belotero, lebo majú certifikíciu FDA, sú určené aj na jemné vrásky, majú úžasne hladkú konzistenciu a ich zloženie je veľmi prirodzené telu. Ako mi vysvetlila, základ týchto výplňových materiálov je práve najčistejšia kyselina hyalurónová.

Zákrok skoro vôbec nebolel, výsledok je úžasný a hlavne prirodzený. Vrásky v okolí očí zmizli a nosolabiálne akoby neexistovali. Teraz si hovorím, že už dávno som u doktorky mala byť. Zbytočne som na seba žmúrila do zrkadla a sledovala či tam tie vrásky ešte stále sú….

Petra N.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s