Prezrádzajú vás ruky?

Vždy som sa o seba starala s radosťou a o to horšie prijímala prvé známky starnutia. No časom si človek na všetko zvykne a tak aj vrásky začali prirodzene patriť do môjho života. Asi v tridsaťpäťke som objavila čaro botulotoxínu a tak som si začala opäť užívať svoju novú “mladosť”.

„…uvedomila som si, že ale nie tvár je tá, ktorá prezradí váš vek “

Pri prezeraní svojich fotografií z dovolenky som si všimla, že síce sa na mňa usmieva dokonale hladká tvár bez vrásky, no ruky držiace vlasy pri tvári vyzerajú akoby patrili inej osobe. Aspoň o 15 rokov staršej. Nech si jednoducho svoju tvár či krk hýčkate akokoľvek, ruky vás dokážu zradiť na počkanie. Pri pohľade na tie moje som teda začala pátrať po tom, či existuje aj rejuvenizácia rúk a či vôbec niekoho napadlo, že aj ruky treba omladzovať.

Na moje prekvapenie, som zistila, že takéto ošetrenia robia úplne bežne a patria dokonca k najviac vychyteným v estetike.

“Ake jednoduché! Moje ruky omladnú na počkanie.”

Estetická dermatologička MUDr. Regina Paulínyová mi vysvetlila, že najideálnejším produktom práve na rejuvenizáciu rúk je Radiesse. Injektážny materiál, ktorý obnovuje, vypĺňa a redukuje vrásky. Dala som sa samozjreme nahovoriť. Celé ošetrenie trvalo hodinku, bolo úplne bezbolestné a efekt je neuveriteľne prirodzený. Pokožka rúk je hebká, vyhladená a moje ruky opäť žiaria. Odporúčam všetkým ženám, ktoré trápia aj žilnaté chrbty rúk, tento produkt to vie pekne schovať a vy sa môžete cítiť absolútne príťažlivo.

Mária K.
(Klientka absolvovala zákrok na klinike Benederma u MUDr. Reginy Paulínyovej.)

radiesse

 


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s