Když vás (pro)zradí krk …

S přibývajícími léty přijdete na spoustu věcí a tím nemyslím jen životní zkušenosti, ale i chyby, které jste dělali na své pleti, a které vám to právě těmi přibývajícími léty připomenou do posledního puntíku.

O svou pleť jsem se vždy starala důkladně a nikdy jsem se nezapomněla večer odlíčit, dát sérum i krém. Každopádně nikdy, ale nikdy jsem se nestarala o svůj krk a dekolt, což byla obrovská chyba a nyní už to vím….

Lety se mi kůže začala krčit, ochabovat a i tak jsem s tím nic nedělala, ani si nenamazala krém. Myslela jsem si, že je to normální a nikdy jsem se o to nijak nezajímala. Dnes mám 55 let, a můj krk vypadá na dobrých 70. Proto mě už žádné krémy nezachrání.

Moje estetická dermatoložka MUDr. Hanka Plachá mi představila Radiesse. Nebudu lhát, těchto invazivních věcí se bojím, ale už nemám na výběr.

Radiesse je dermální výplňový material, který účinkuje trojím způsobem. Vyplňuje, liftuje a omlazuje. Vylepšuje kvalitu kůže a doplňuje potřebný objem.

Sedla jsem si do křesla, a paní doktorka začala pracovat. Asi po 30 – 45 minutách jsem měla svůj krk opět mladistvý. Výsledek byl vidět okamžitě. Co je však ještě lepší, že během prvních třech měsíců produkt začíná pracovat a podporovat tvorbu kolagenu, následně je už vidět dokonalé výsledky na vaší kůži. Efekt přetrvává cca 12 měsíců a více.

Mé okolí změnu zaznamenalo ihned, pořád jsem slyšela  “Vypadáš skvěle, co je na tobě jiného? Ty jsi nějak omládla!” A já jsem se jen tiše smála, že své tajemství nikomu neprozradím 😉

Věra O.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s