Ošetrenie, s ktorým naozaj OMLADNETE

MILUJÚ HO HOLLYWOODSKE HEREČKY AJ MODELKY. PRAVIDELNÉ RANDE SI
 S NÍM DÁVA JENNIFER ANISTON AJ COURTNEY COX. NEODOLALA MU CHRISTIE BRINKLEY. VĎAKA NEMU VIDITEĽNE OMLADLA A NIKTO BY JEJ NEHÁDAL SKUTOČNÝCH ŠESŤDESIATTRI! ICH NOVÝ KAMOŠ SA VOLÁ ULTHERAPY

Trendom vo svete estetickej medicíny je neinvazívna chirurgia. Aby sme vyzerali mlado a prirodzene, stačí naozaj málo. Šikovné certifikované prístroje dokážu nádherne omladiť. Jednotkou medzi nimi je Ulthera, jediná neinvazívna liftingová procedúra schválená FDA (Americkým úradom pre kontrolu liečiv). Stačí jediné ošetrenie, ktoré spustí v koži omladzujúci proces. Perfektné je, že ho môžete absolvovať kedykoľvek, hoci aj cez obedovú prestávku. Ošetrenie nezanecháva na pleti viditeľné stopy, ktoré by vás obmedzovali. Ultherapy je bezpečné ošetrenie, ktorého jedinečné účinky si pochvaľuje viac než milión žien na celom svete. Takýto počet ošetrení sa zatiaľ nepodarilo dosiahnuť žiadnym iným prístrojom. Výsledky sú mimoriadne, s konečným efektom bolo spokojných až deväťdesiatpäť percent klientok, ktoré ošetrenie podstúpili.

Príjemná hodinka

Prístroj ULTHERA pracuje na báze mikro ul- trazvukových fokusovaných vĺn, ktoré prenikajú pod kožu a spevňujú hĺbkové podporné tkanivo označované SMAS. Je to to isté tkanivo, ktoré sa spevňuje pri klasickom faceliftingu. Dokonalé výsledky sa dosahujú v oblasti tváre, krku aj dekoltu.

Po hodinovom ošetrení sa naštartuje tvorba kolagénu aj elastínu. Omladzujúci efekt sa naplno rozvinie v nasledujúcich dňoch až mesiacoch. Keďže sa obnovuje vlastná pleť bez akýchkoľvek pridaných látok, výsledok je maximálne prirodzený.

Doprajte si originál

Ošetrenie ORIGINÁLNOU ULTHEROU môžete na Slovensku podstúpiť LEN u týchto estetických dermatológov:

MUDr. Iveta Hasová
MUDr. Regina Paulínyová
v Ústave lekárskej kozmetiky
a už čoskoro aj MUDr. Slavomira Feix

ODBORNÍČKY ODPORÚČAJÚ

MUDr. Regina Paulinyová, BENEDERMA
Ulterapia je jedinečný a neinvazívny spôsob hĺbkového ošetrenia pleti bez potreby doliečovania v domácom prostredí. Jednorazové ošetrenie uberie až niekoľko rokov. Zaujímavé sú aj ošetrenia iných partií tela ako podvihnutie oblasti zadku, spevnenie kože na ramenách, kolenách či mierny lifting prsníkov. Veľmi dôležité je však zaujímať sa o originalitu prístroja. Jedine vtedy sa môže zaručiť bezpečnosť zákroku a jej vizuálna kontrola počas celého ošetrenia na obrazovke prístroja.

MUDr. Iveta Hasová, MEDISKIN

Keby som mala niekoho obdarovať krásou, všetkým vo veku 35+ by som dopriala Ultherapy. Toto neinvazívne ošetrenie dokáže nielen zastaviť tikot hodín, ale zvrátiť aj chod času. Fokusovaný ultrazvuk spevňuje pleť od základov. V závislosti od zacielenia a množstva energie dosiahne Ulthera to čo žiadna iná neinvazívna metóda na trhu. Zásadným rozdielom je originalita Ulthery, a to v ultrazvukovej zobrazovacej technike. Iba tá dokáže zodpovedať za kvalitu výsledku, ktorý inak nemožno dosiahnuť.

 

 

ZDROJ: MADAM EVA

 


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s