Povadlá oční víčka a kruhy pod očima?

Říká se, že s přibývajícím věkem na člověka přijdou různé nemoci. Na mě zatim přišly jen vrásky a povadlá oční víčka. To, že mi víčka začala pomalu ochabovat jsem zporozovala už po 30tce, ale teď, když je mi 48 mi to opravdu začalo překážet a více než estetický problém mě začal trápit i zdravotní, protože jsem častokrát ráno měla napuchlé oči tak, že jsem sotva viděla.

Odborníka na korekce očního okolí mi doporučila sestra, byl jím doktor Lubor Šplíchal. Objednala jsem se na vyšetření, které proběhlo docela rychle. Zeptal se mě na můj problém a očekávání – co bych s tím já sama chtěla udělat. Byla jsem přesvědčená, že se operaci horních i dolních víček nevyhnu.

Naprostým překvapením bylo, když mi pan doktor oznámil, že operovat stačí jen horní víčka, a že spodní část upraví pomocí dermálních výplní, což bude i finančně méně náročné.

Vysvětlil mi, že preparátem Radiesse umí vyrovnat propady v okolí očí a následně vyhladit vrásky pomocí BELOTERO BALANCE. Neváhala jsem ani minutu a souhlasila jsem. Na to jsem však musela objednat nový termín cca 2-3 týdny od mé operace horních víček.

Operaci víček vykonával v lokální anestezii, takže jsem to celé vnímala, ale přitom žádnou bolest necítila. Celkový zákrok trval asi 45 minut, hojilo se mi to velmi pěkně a po 2 týdnech zmizel i otok a já si vychutnávala svůj omlazený pohled.

Asi za dva týdny po operaci jsme se s panem doktorem viděli opět. Velmi se mi líbil jeho precizní a příjemný přístup. Samotné ošetření pomocí výplní vůbec nebolelo a proběhlo velmi hladce. Po cca 30 minutách jsem odcházela spokojená, už s viditelným rozdílem.

Skutečný efekt nastoupil asi po 2 – 3 týdnech, kdy se mě okolí začalo ptát, co jsem se sebou udělala, že vypadám mladší a šťastnější.

A já jsem se jen tiše zasmála a své tajemství neprozradila ….

Valérie P.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s