Monika u nás vyhrála omlazení pomocí Radiesse a napsala nám krásný dopis.

Kdo nemá štěstí ve hře, má štěstí v lásce a přestože to u mě platilo vždy doslovně, před dvěma měsíci jsem se stala vítězkou soutěže o ošetření výplňovým materiálem Radiesse u paní doktorky Zuzany Polákové.

Neuvěřitelně účinné ošetření, které slibovalo vyhladit mé vrásky a navrátit mé pleti objem a přesné kontury, které se věkem jaksi začaly vytrácet.

Estetická dermatologie je tak v popředí, že jsem ani na vteřinu nezaváhala. Přišla jsem na dohodnutý termín, kdy mě přijala velmi milá paní doktorka. Vysvětlila mi celý postup. Radiesse se aplikuje injektážní pomocí kanyl, které zabrání vytvoření modřin během ošetření. Tento produkt obsahuje lidokain, což je látka, která znecitlivuje ošetřované místo. Proto nebylo nutné mě nijak před zákrokem připravovat.

Velmi jsem si přála vyřešit mé vrásky ve spodní části obličeje – nosoretní i marionety. Paní doktorka si prohlédla proporce, rozdělila si tvář na jakési části a pustila se do zákroku. Jediné, co jsem pociťovala byl tlak, ale žádná bolest. Kontrolně se mě na to ptala, což mi přišlo velmi sympatické, ale skutečně jsem nepociťovala nic, jen tlak v místech, která ošetřovala. Asi po třičtvrtě hodině jsme byly hotové.

Podala mi zrcadlo a vysvětlila, která místa ošetřovala a proč. Že mi “vykonturovala” jemně i linii čelistí a že celkový efekt bude vidět postupně během týdnů a měsíců.

Objem byl viditelný ihned po zákroku a vrásky byly skutečně zredukovány, resp. vyplněny. Avšak Radiesse má v sobě i tu výhodu, že následující měsíce by se mi měla obnovit tvorba kolagenu a pleť zůstat pevnější a svěžejší.

Jsem velmi vděčná, že se na mě usmálo štěstí a měla jsem příležitost podstoupit tento zákrok u paní doktorky Polákové. Moje sebevědomí bylo opět “postrčené” a já mám z toho nesmírnou radost.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s